ÜRÜNLER

• TARIM PLASTİKLERİ BÖLÜMÜ•

Greenhouse and Tunnel Films Greenhouse and Tunnel Films Greenhouse and Tunnel Films Greenhouse and Tunnel Films

AAG’nin Tarım bölümü dünyanın her yerindeki müşterilerinin stoklama ve işgücü maliyetlerinin azaltılabilmesi ve saklama dönemi boyunca silajın yüksek kaliteyle saklanmasını sağlayabilmesi için silaj ürünlerinin sürekli araştırma ve geliştirmesine odaklanmıştır.
Bu amaçlara ulaşmak için en son politen hammaddeleri ve özel eklentilerle geliştirilmiş üretim teknikleri ve farklı ihracat pazarlarında yapılan çok geniş arazi uygulama araştırmaları kullanılır.
Bütün filmlerimiz yemi, hububatı,… vb. saracak ve doğal besin değerlerini koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Suya karşı sızdırmazlık garantilidir. Oksijenin geçişini azaltarak kirli gazların dışarı çıkışını da önler. Kullanılan özel hammaddeler erken UV bozulmasını engeller.
Yemin aşırı ısınmasını ve istenmeyen fermentasyonu önleyen ve dengeli iç ısı sağlayan renk kombinasyonları (siyah, beyaz/siyah, yeşil/siyah, yeşil yada beyaz) mevcuttur.

  • Silaj Örtüleri (Ambar Örtüleri): 18 metre ene kadar üretilebilen LDPE/LLDPE’ den üretilen mükemmel mekanik özellikler ve yırtılma ve darbelere karşı mükemmel dayanıklılık gösterecek şekilde tasarlanmış 3 katlı olarak üretilen filmdir.
  • Silaj torbaları (Green-Bag ®): Hayvan yeminin fermentasyonu ve depolanması için tasarlanmıştır. Silaj Torbaları geleneksel silaj uygulamalarından daha fazla esneklik ve avantajlar sağlar. Silaj torbaları yüksek-nemli hububatlarda, kuru hububatlarda, ahırlarda ve açıkta kullanılan kuru otlarda etkin şekilde kullanılır. Mısır, arpa, süpürge darısı, şeker pancarı, şalgam, lahana ve yulaf-arpa ve yulaf-mısır karışımlarının tek tek paketlenmesini sağlar. Talebe göre her türlü ürün mevcuttur. Lütfen info@alvaplast.com ile irtibat kurunuz.
  • Silaj Balya Örtüsü (tarımsal streç film): hem yuvarlak hem kare kaplama şeklinde kullanılabilen yüksek performanslı film. Ürünün teknolojik tasarımı kaplama esnasında yırtılma ve delinme riskini azaltır ve mükemmel bir hava geçirmezlik sağlar. Tek ve kombi makinelerde, yüksek hızlı balya paketleyicilerinde ve en uç uygulamalarda tavsiye edilir. Ürünlerimiz açık alandaki ot, şeker pancarı ve mısır silajı için fevkalade streç özellikleri, dayanıklılık ve sağlamlık sağlar. Silograss® ve SuperGrass®  bütün örtü ve hava koşullarında en üst performansı sağlaması için sadece en üst seviye Dowlex® polietilen hammaddelerini kullanarak çok katlı üretim teknolojisiyle üretilmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen info@alvalplast.com ile irtibat kurunuz.
  • Balya ipi: UV’ye karşı dayanıklı PP balya ipleri kare balyalar için, yuvarlak balyalar için ve küçük kare balyalar için kullanılır. Yüksek basınçlı uygulamalar için lifli ve bükülmüş ipler mükemmel dayanıklılık gösterir. Daha fazla bilgi için info@alvaplast.com ile irtibat kurunuz.