Değerlerimiz

•ETİK • YENİLİK • BULUŞ • KALİTE • ÜRETKENLİK • SORUMLULUK • DENEYİM • KATMA-DEĞER•

Our Company Our Company

FİRMA

 

FİRMA PROFİLİ

Armando Alvarez Grup (AAG) tarımsal ve endüstriyel paketleme pazarlarında dünya lideri plastik üreticisidir. Grup’un ilk şirketleri faaliyetlerine 1964 yılında başlamış ve müşterilerimize tamamlayıcı ürünler ve hizmetler sunabilmek için stratejik satın alma yoluyla faaliyetini çeşitlendirerek 15 şirkete ulaşmıştır. AAG’nin rekabet gücü ve büyümesi için “yenilik” onun temel taşıdır.

AAG 40 yıllık tecrübesi ve yıllık 300.000 tonun üzerinde üretim kapasitesi ve 2500 çalışanıyla Avrupa’nın lider polietilen plastik işleyicisidir.

 

ŞİMDİ

AAG’nin Tarım-plastiği şirketleri doğal kaynaklara ve çevreye saygılı oldukları gibi gelecek kuşakları düşünerek yenilikçi arayışlar ve teknolojiyi kullanarak verimliliği arttırarak sürdürülebilir tarım ve çiftçiliğin desteklenmesi amacına yönelmişlerdir.

Bu sorumluluk değer yaratmada ortağımız olan müşterilerimizin üzerine kuruludur ve müşterilerimizin başarımızın ortağı olduğunu aklımızdan çıkartmayız. Birçok ürün ISO 9002 ve 14000 gibi özel kalite sertifika sistemlerine ve daha da özel olan NF Tête de Boeuf (Fransa) ve DLG (Almanya) ürün kalitelendirmelerine uygun şekilde tasarlanmıştır. 

Bir Armando Alvarez Grup şirketi olan Alvaplast Türkiye grubun tarımsal ürünleri üretimi yapan Solplast, Sotrafa, Reyenvas, Aspla ve Rafia firmalarının Türkiye, komşu ülkeler ve Türki Cumhuriyetler’de satış ve pazarlamasını yapmaktadır.  

 

GELECEK

Alvaplast, Armando Alvarez Grup’un iştirak firması olarak 2009 yılında Antalya (Türkiye)’da kurulmuştur. Bu yeni şirket AAG’nin uluslararası alanda yayılma sürecinin bir sonraki adımıdır ve Fransa, Portekiz, Benelüks, İngiltere ve Fas’ta bulunan ticari ağlarımızı ve yerel temsilci ofislerimizi tamamlayacaktır.

Amacımız stratejik pazarlarda yerli olmamızın ve kişiye özel hizmet sunmamızın avantajıyla global çözümler sunmaktır.

Alvaplast’ın amacı bugünün çiftçiliğine en uygun ürünleri sunmaktır: Çok katlı ve mekanik açıdan en üstün ürünler, özellikli eklentiler, uzun ömürlü malzemeler ve maliyet avantajlı ürün yönetimi çözümleri bizim Türkiye ve komşu pazarlar için yaptığımız çalışmanın temel konularıdır.